Utleie av Gruppene

Utleie av Gruppene

Her legge jeg ut informasjon om utleie av hytter lokaler diverse fra alle grupper. 


     
Speidergrupper Utleie Kontakt person:
1.Høvåg  

Kjell Tybring Andresen

918 73 610, kjellta@uia.no

1. Lyngdal  

Inger Helen Larsen

901 34 394, inger.helen@walthers.no

1. Søgne sjøspeidergruppe 1. hytte ved Langenes

Harald Solvik,

97784919

1. Tveit  

Glenn Bøhn Melhus

970 30 394

1. Vanse  

Jan Martinsen

916 89 086, janifarsund@gmail.com

1. Vennesla  

Marianne Rønnekleiv

402 22 306, epost@1vennesla.no

2. Kr.sand FSK  

Harald Høiberg

958 32 186, Hoiberg.harald@gmail.com

3. Kristiansand  

Marit L. Asdal

957 64 267, Marit.Asdal@online.no

4. Kristiansand  

Tom Erik Friis Reinertsen

901 13 292, tom@norlock.no

7. Kristiansand sjø

speiderhuset i Terneviga, pris pr.hode.

Tallbua er også disponibel for utleie. Her gjelder også pris pr hode pr døgn. Pris er ikke satt.

Nils Erik Rønning

medlem@syvende.no

Birkenes  

Tom Nyhaven

472 84 789, tom@nyhaven.co

Evje BK  

Harald Aas

951 55500,

haas@agder.no

Farsund FA  

Geir Sødal

404 11 639, farsund@frelsesarmeen.no

Flekkerøy BK sjø  

Lennart Magnussen

454 11 415, post@flekkeroyspeider.no

Høietun  

Eleonore Marx

976 61 115, eleonoremarx@hotmail.com

 

Justvik

 

 Mette Rogild

950 75 841,

mrogild@hotmail.com

Kristiansand BK  

Yngve Andersson

959 29 991, andersson.yngve@live.no

Kristiansand FA  

Aslaug Emanuelsen

920 61 499, aslaug.emanuelsen@broadpark.no

Kristiansand FSK  

Ole Andreas Augland

o.augland@gmail.com

Kristiansand MSK  

Roy Helge Utsogn

995 59 288, roy.helge.utsogn@gmail.com

Lillesand

1.speiderhytte

 

Antall soveplasser 11.

 

Pris: sommerhalvåret fra 8000-9000 depositum 4000

Helgeutleie 2000 kr

 

  • Hvis andre speidergrupper ønsker å låne hytta kan vi gjerne gjøre en bytteavtale, uten kostnad.

Tone Falkenhaug

975 21 662, bestilling@lillesandspeider.com

Bilde av hytta:

 

Lista MSK  

Torbjørn Syvertsen

400 65 147, speider@misjonshuset.no

Marnadal  

Jørgen Sæbø

481 11 421,

jsebo@agder.no

RBG  

Gudrun Besteland Stray

post@roverne.no

Vågsbygd FSK  

Stig Brede Refstie

402 80 445,

stigbrede@icloud.com

Vennesla BK Kanoer og div hengere til utleie.

Bente Kristine Kvalheim

408 31 550, bentekristinekvalheim@hotmail.com